0723923212

מינה טומיי

מינה טומיי

אחד מהיתרונות של מדינת ישראל זה שניתן למצוא בה מגוון טעמים. ניתן לטעום מאכלים מהודו, מארה"ב, מרוסיה ומתימן. אחת המסעדות שמנצלת עובדה זו באופן קולינרי מרשים שמעורר את החייך- אינה אחרת מאשר מסעדת מינה טומיי סטיישן. מדובר על סניף נוסף שנפתח למסעדת מינה טומיי והוא נמצא על ציר מוריה שבחיפה. סניף זה מעט יותר קטן והסניף הראשי, (בקסטרא), אך עדיין מציע בדיוק את אותה חווית מאכלים, מראות וטעמים כפי שמציע הסניף הראשון.

חווית טייק אווי

מסעדת מינה טומיי סטיישן מביאה אל חיפה את ההזדמנות להזמין טייק אווי באופן חוויתי, ליהנות ממשלוחים עד הבית, כאשר לחלופין גם ניתן לשבת במקום ולהתענג על מגוון טעמים שזורקים את האורח אל עבר סמטאות אסיה האותנטית, כך שגם מי שכבר ביקר בתאילנד, ווייטנאם או יפן לא ירגיש בהבדל, אלא ייהנה מנחשול של טעמים מוכרים ומענגים.

מה בתפריט

אין לדבר על מינה טומיי סטיישן מבלי לתת טעימה קטנה מהחגיגה שנערכת על הצלחת. מדובר על מנות פתיח כגון סלט וואקמה, (ג'ינג'י כבוש, אצות, מלפפון סויה עם ווינגיט), או על מנת טונה שמוגשת על מצע סלט מלפפון, נבטים ובצל סגול ברוטב מסתורי העונה לשם יוזו קושו. עוד בתפריט מנות דים סאם מרתקות, מנות מרקים הכוללות נתחי שרימפס וקוביות טופו, מנות עיקריות שמציעות בין היתר צ'ילי עוף עם פאק צ'וי, אטריות וברוקולי, וכמובן עוד מבחר מנות סושי, סשימי וכדומה- כך שללא ספק מדובר על חגיגה שלמה של ניחוחות, צבעים, טקסטורות וטעמים מענגים שמדגדגים את קצוות חוש הטעם.

כל הסיבות להזמין

בזכות העובדה שניתן להזמין ולא רק להגיע ולשבת, ניתן ליהנות מהמנות המופלאות בהרבה יותר הזדמנויות, כך שניתן ליהנות מהמנות גם באמצע יום עבודה, כאשר מבקשים להרשים את האורחים במאכלים מדהימים, או כאשר מבקשים להתכרבל על הספה בבית, לבהות בסרט ולאכול אוכל מהסרטים.

הזדמנות כלכלית וטעימה

כיום החברה מבקשת להתפתח ומחפשת אחר זכיינים נוספים וכיוון שמדובר על קונספט כה פשוט וטעים שמבוצע באופן איכותי שמושך אליו לקוחות רבים והרזומה החיובי נפוץ אל כל עבר, הרי שמדובר על הזדמנות כלכלית טעימה וחכמה. 

תנאי הזכיינות מינה טומיי -

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
250 מ"ר עד 400,000 ₪ כולל לחודש לא ישלומו תמולגים מעל 400,000 ₪ כולל לחודש 4% מהשקל הראשון ארצי, עדיפות באיזור השרון ובירושלים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
1% 2,000,000 ש"ח 5+5
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין
200,000 ש"ח    

כתבות

  • יש לא מעט מקרי הצלחה בארץ בתחום הזכיינות. אך יש לדעת שלא כל הנוצץ זהב, כך שגם אם שני אנשים הולכים על אותה זכיינות של אותו בית עסק, אחד עשוי לצאת מרוצה ומרווח, בעוד השני ייצוא מופסד. במה הבדלים אלו תלויים? ובכן לרוב בשיעורי הבית ואף באופי הבחירות השונות, (כגון מיקום ותזמון), ואף לכלל הסעיפים השונים שהוכנסו בחוזה. על כן לפני שעושים עוד צעד בתחום, מומלץ לדעת מה מומלץ וממה יש להיזהר, על מה להתעקש ומה ניתן להחליק.
  • כאשר מדובר על זכיינות, יש להיות מודעים לכך שיש שני צדדים למטבע. מצד אחד יש את המזכה, ואילו מהצד השני יש את הזכיין. שני הצדדים עוברים מערכת לבטים לפני שהם בוחרים לעבוד ביחד, ולשני הצדדים יש מגוון אופציות לפני שהם מאשרים את הצד השני. כך שהזכיין מתלבט רבות אל איזו חברה לפנות, ואילו מהצד השני המזכה מתלבט למי להעניק את הזכות, כיוון שבחירה שגויה עשויה לפגום בהכנסות שאמורות לזרום מהזכיין, ואף לפגום בשמו הטוב של בית העסק.
  • כאשר מותג בוחר להרחיב את הרשת, הוא צריך לפנות משאבים וסכומי כסף עבור פתיחת הסניפים הנוספים. עם זאת כאשר הוא בוחר להרחיב את העסק ע"י הענקת זכיינות, הוא זוכה גם להתפרס, גם לקבל תשלום מהאחוזים, (לפי מה שנחתם בחוזה), וגם להעצים את שמו ולמשוך יותר לקוחות- וזאת כיוון שאנשים אוהבים מותגים, ולקוחות נוטים לשייך את כמות הסניפים לטיב המוצר.
  • כבר נאמר רבות על נפלאות הזכיינות, ועל הרווח הגדול שהוא עתיד לייצר בטווח הזמן הקצר. עם זאת יש לדעת שלא כל אחד יכול לצאת לדרך, כיוון שבמקרה זה על מנת לעשות כסף צריך כסף, צריך סכום לא מבוטל שיעמוד לרשות הזכיין, וזאת על מנת שיוכל לקנות את רשות הזכיינות, ולא רק זאת, אלא גם שיאפשר לו לשכור את המקום, לשלם לעובדים, לעשות שיפוצים במקום המיועד, לשלם ליועצים המשפטיים שמלווים את ההסכם המשפטי וכדומה.
  • מעצבת עסקי המזון המובילה בישראל. דקלה היא מעצבת פנים איכותית וחדשנית.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014