​072-3945403

יצירת קשר
...טוען...

עסקים חמים

בתחום זכיינות המזון ישנם מספר עסקים חמים אשר שולטים בשוק ואשר רבים רוצים לרכוש זכיינות שלהם. עסקים אלו, כדוגמת רשת "קפה ארומה" אלו עסקים אשר הוכיחו את עצמם כרווחיים וכבעלי פופולאריות גבוהה במיוחד, עסקים אלו זוכים להכרה רבה ולכן רבים אשר רוצים להיות זכייני מזון בוחרים בהם. זו הסיבה לכך שאותם עסקים חמים לא מעניקים זיכיון לכל אחד ובוררים את הזכיינים שלהם בקפידה רבה. איך תעמדו בזה ? קראו את המאמר הבא...

הכנה מוקדמת

כדי לרכוש זיכיון של עסקים חמים בתחום המזון אתם מוכרחים לבצע הכנה מוקדמת ונכונה מבעוד מועד. לשם כך, העמדנו לרשותכם את טובי המומחים אשר יוכלו להעניק לכם ייעוץ מקצועי וליווי בכל צעד ושעל כך שתוכלו להיות בטוחים שאתם מוכנים לקראת הגשת המועמדות וכי יש לכם סיכויים גבוהים מאוד לקבל את אותו זיכיון מזון של עסק חם ומבוקש במיוחד.

ליווי עם מומחים

כאמור, המומחים של פורטל הזכיינות של ישראל ילוו אתכם בכל צעד בדרך אל אותה זכיינות מזון מבוקשת. המומחים שלנו עוסקים כבר שנים רבות בתחום ולכן הם יכולים להעניק לכם ייעוץ מקצועי וליווי נכון שיסייע לכם להשיג זכיינות מזון אפילו על עסקים חמים במיוחד ומבוקשים מאוד. כך, תצליחו סוף סוף לפתוח את העסק שתמיד חלמתם עליו ולהתחיל להצליח בגדול ולהרוויח בענק.

כתבות

  • יש לא מעט מקרי הצלחה בארץ בתחום הזכיינות. אך יש לדעת שלא כל הנוצץ זהב, כך שגם אם שני אנשים הולכים על אותה זכיינות של אותו בית עסק, אחד עשוי לצאת מרוצה ומרווח, בעוד השני ייצוא מופסד. במה הבדלים אלו תלויים? ובכן לרוב בשיעורי הבית ואף באופי הבחירות השונות, (כגון מיקום ותזמון), ואף לכלל הסעיפים השונים שהוכנסו בחוזה. על כן לפני שעושים עוד צעד בתחום, מומלץ לדעת מה מומלץ וממה יש להיזהר, על מה להתעקש ומה ניתן להחליק.
  • כאשר מדובר על זכיינות, יש להיות מודעים לכך שיש שני צדדים למטבע. מצד אחד יש את המזכה, ואילו מהצד השני יש את הזכיין. שני הצדדים עוברים מערכת לבטים לפני שהם בוחרים לעבוד ביחד, ולשני הצדדים יש מגוון אופציות לפני שהם מאשרים את הצד השני. כך שהזכיין מתלבט רבות אל איזו חברה לפנות, ואילו מהצד השני המזכה מתלבט למי להעניק את הזכות, כיוון שבחירה שגויה עשויה לפגום בהכנסות שאמורות לזרום מהזכיין, ואף לפגום בשמו הטוב של בית העסק.
  • כאשר מותג בוחר להרחיב את הרשת, הוא צריך לפנות משאבים וסכומי כסף עבור פתיחת הסניפים הנוספים. עם זאת כאשר הוא בוחר להרחיב את העסק ע"י הענקת זכיינות, הוא זוכה גם להתפרס, גם לקבל תשלום מהאחוזים, (לפי מה שנחתם בחוזה), וגם להעצים את שמו ולמשוך יותר לקוחות- וזאת כיוון שאנשים אוהבים מותגים, ולקוחות נוטים לשייך את כמות הסניפים לטיב המוצר.
  • כבר נאמר רבות על נפלאות הזכיינות, ועל הרווח הגדול שהוא עתיד לייצר בטווח הזמן הקצר. עם זאת יש לדעת שלא כל אחד יכול לצאת לדרך, כיוון שבמקרה זה על מנת לעשות כסף צריך כסף, צריך סכום לא מבוטל שיעמוד לרשות הזכיין, וזאת על מנת שיוכל לקנות את רשות הזכיינות, ולא רק זאת, אלא גם שיאפשר לו לשכור את המקום, לשלם לעובדים, לעשות שיפוצים במקום המיועד, לשלם ליועצים המשפטיים שמלווים את ההסכם המשפטי וכדומה.
  • מעצבת עסקי המזון המובילה בישראל. דקלה היא מעצבת פנים איכותית וחדשנית.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014