​072-3945403

יצירת קשר
...טוען...

מהי זכיינות מסעדות

אמנם ניתן לראות גם מסעדות עצמאיות רבות אשר נפתחות מידי שנה ומצליחות מעל המשוער אך אין ספק כי רכישה של זכיינות מסעדות יכולה להפוך את סיכויי ההצלחה של המסעדה להרבה יותר גבוהים והרבה יותר חיוביים. אדם אשר רוכש זכיינות מסעדות יכול ליהנות מהקמה של מסעדה בעלת מוניטין אשר ימשוך אליה לקוחות רבים מאוד כבר מהיום הראשון, מה שיעניק לו יתרונות רבים.

כמובן, לפני רכישת זכיינות מסעדות חשוב מאוד לבדוק בתשומת לב את המסעדה אשר ממנה אתם מעוניינים לרכוש את הזיכיון. בדקו את הביקוש באזור בו אתם מעוניינים לפתוח את אותה מסעדה ובדקו כי לא קיימות מסעדות דומות בקרבת מקום אשר עלולות להעיב על מידת ההצלחה של המסעדה שלכם.

דרך פורטת הזכיינות של ישראל תוכלו לקבל לא רק מידע על המסעדות השונות אשר מציעות זיכיון למכירה אלא גם ייעוץ וליווי מקצועי לאורך כל תהליך רכישת הזיכיון, ייעוץ וליווי אשר יאפשרו לכם לבצע את הרכישה בצורה הרבה יותר טובה.

כתבות

  • יש לא מעט מקרי הצלחה בארץ בתחום הזכיינות. אך יש לדעת שלא כל הנוצץ זהב, כך שגם אם שני אנשים הולכים על אותה זכיינות של אותו בית עסק, אחד עשוי לצאת מרוצה ומרווח, בעוד השני ייצוא מופסד. במה הבדלים אלו תלויים? ובכן לרוב בשיעורי הבית ואף באופי הבחירות השונות, (כגון מיקום ותזמון), ואף לכלל הסעיפים השונים שהוכנסו בחוזה. על כן לפני שעושים עוד צעד בתחום, מומלץ לדעת מה מומלץ וממה יש להיזהר, על מה להתעקש ומה ניתן להחליק.
  • כאשר מדובר על זכיינות, יש להיות מודעים לכך שיש שני צדדים למטבע. מצד אחד יש את המזכה, ואילו מהצד השני יש את הזכיין. שני הצדדים עוברים מערכת לבטים לפני שהם בוחרים לעבוד ביחד, ולשני הצדדים יש מגוון אופציות לפני שהם מאשרים את הצד השני. כך שהזכיין מתלבט רבות אל איזו חברה לפנות, ואילו מהצד השני המזכה מתלבט למי להעניק את הזכות, כיוון שבחירה שגויה עשויה לפגום בהכנסות שאמורות לזרום מהזכיין, ואף לפגום בשמו הטוב של בית העסק.
  • כאשר מותג בוחר להרחיב את הרשת, הוא צריך לפנות משאבים וסכומי כסף עבור פתיחת הסניפים הנוספים. עם זאת כאשר הוא בוחר להרחיב את העסק ע"י הענקת זכיינות, הוא זוכה גם להתפרס, גם לקבל תשלום מהאחוזים, (לפי מה שנחתם בחוזה), וגם להעצים את שמו ולמשוך יותר לקוחות- וזאת כיוון שאנשים אוהבים מותגים, ולקוחות נוטים לשייך את כמות הסניפים לטיב המוצר.
  • כבר נאמר רבות על נפלאות הזכיינות, ועל הרווח הגדול שהוא עתיד לייצר בטווח הזמן הקצר. עם זאת יש לדעת שלא כל אחד יכול לצאת לדרך, כיוון שבמקרה זה על מנת לעשות כסף צריך כסף, צריך סכום לא מבוטל שיעמוד לרשות הזכיין, וזאת על מנת שיוכל לקנות את רשות הזכיינות, ולא רק זאת, אלא גם שיאפשר לו לשכור את המקום, לשלם לעובדים, לעשות שיפוצים במקום המיועד, לשלם ליועצים המשפטיים שמלווים את ההסכם המשפטי וכדומה.
  • מעצבת עסקי המזון המובילה בישראל. דקלה היא מעצבת פנים איכותית וחדשנית.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014