​072-3945403

יצירת קשר
...טוען...

למה זכיינות בישראל

זכיינות בישראל
במדינת ישראל, כמו במדינות רבות מאוד ברחבי העולם, תחום הזכיינות צבר תאוצה רבה מאוד וכיום אתם יכולים למצוא מגוון רחב מאוד של רשתות ברחבי מדינת ישראל אשר מעניקות לכם אפשרות לרכוש זכיינות בצורה טובה וכך ליהנות מההצלחה של הרשת בצורה הטובה ביותר. אחד מבין הכלים הטובים ביותר שיכול לסייע לכם לעבור את תהליך הזכיינות בצורה נכונה, הוא אתר האינטרנט "פורטל הזכיינות של ישראל" אשר על ידו תוכלו לקבל סיוע רב מאוד בתחום.

בחירת החברה הנכונה
דרך פורטל הזכיינות של ישראל תוכלו למצוא מגידע רב על רשתות מזכות רבות ברחביה של מדינת ישראל וכך תוכלו לבחור את הרשת אשר את הזכיינות שלה אתם מעוניינים לרכוש בצורה הרבה יותר טובה והרבה יותר נכונה. אם אתם מחפשים יין ישראלי - מקור לגאווה בתחום השתייה והקולינריה הישראלית, ברקן הוא המקום בשבילכם.

מגוון כלים מקצועיים
אתר האינטרנט כולל מגוון רחב מאוד של כלים אשר יסייעו לכם לבצע את התהליך בצורה טובה וכך מומחים שילוו אתכם לאורך כל התהליך עד לרכישת הזכיינות ועד להצלחה שתמיד חלמתם עליה, הצלחה שתתאפשר בעזרת זכיינות נכונה. כיום, זכיינות בישראל יותר ברת השגה מבעבר.

כתבות

  • יש לא מעט מקרי הצלחה בארץ בתחום הזכיינות. אך יש לדעת שלא כל הנוצץ זהב, כך שגם אם שני אנשים הולכים על אותה זכיינות של אותו בית עסק, אחד עשוי לצאת מרוצה ומרווח, בעוד השני ייצוא מופסד. במה הבדלים אלו תלויים? ובכן לרוב בשיעורי הבית ואף באופי הבחירות השונות, (כגון מיקום ותזמון), ואף לכלל הסעיפים השונים שהוכנסו בחוזה. על כן לפני שעושים עוד צעד בתחום, מומלץ לדעת מה מומלץ וממה יש להיזהר, על מה להתעקש ומה ניתן להחליק.
  • כאשר מדובר על זכיינות, יש להיות מודעים לכך שיש שני צדדים למטבע. מצד אחד יש את המזכה, ואילו מהצד השני יש את הזכיין. שני הצדדים עוברים מערכת לבטים לפני שהם בוחרים לעבוד ביחד, ולשני הצדדים יש מגוון אופציות לפני שהם מאשרים את הצד השני. כך שהזכיין מתלבט רבות אל איזו חברה לפנות, ואילו מהצד השני המזכה מתלבט למי להעניק את הזכות, כיוון שבחירה שגויה עשויה לפגום בהכנסות שאמורות לזרום מהזכיין, ואף לפגום בשמו הטוב של בית העסק.
  • כאשר מותג בוחר להרחיב את הרשת, הוא צריך לפנות משאבים וסכומי כסף עבור פתיחת הסניפים הנוספים. עם זאת כאשר הוא בוחר להרחיב את העסק ע"י הענקת זכיינות, הוא זוכה גם להתפרס, גם לקבל תשלום מהאחוזים, (לפי מה שנחתם בחוזה), וגם להעצים את שמו ולמשוך יותר לקוחות- וזאת כיוון שאנשים אוהבים מותגים, ולקוחות נוטים לשייך את כמות הסניפים לטיב המוצר.
  • כבר נאמר רבות על נפלאות הזכיינות, ועל הרווח הגדול שהוא עתיד לייצר בטווח הזמן הקצר. עם זאת יש לדעת שלא כל אחד יכול לצאת לדרך, כיוון שבמקרה זה על מנת לעשות כסף צריך כסף, צריך סכום לא מבוטל שיעמוד לרשות הזכיין, וזאת על מנת שיוכל לקנות את רשות הזכיינות, ולא רק זאת, אלא גם שיאפשר לו לשכור את המקום, לשלם לעובדים, לעשות שיפוצים במקום המיועד, לשלם ליועצים המשפטיים שמלווים את ההסכם המשפטי וכדומה.
  • מעצבת עסקי המזון המובילה בישראל. דקלה היא מעצבת פנים איכותית וחדשנית.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014