​072-3945403

יצירת קשר
...טוען...

חברה מזכה

מחפשים חברה מזכה אשר ממנה תוכלו לרכוש זיכיון בצורה טובה ולהצטרף אל ההצלחה שלה ? הגעתם אל המקום הנכון. אתר "פורטל הזכיינות של ישראל" מציע לכם לא רק חברה מזכה אחת אלא מגוו עצום ורחב מאוד של חברות כאלו, בתחומים רבים במיוחד, מה שיאפשר לכם לבחור את החברה המתאימה לכם בצורה הרבה יותר טובה.

בחירת חברה מזכה
בחירת חברה מזכה צריכה להתבצע בחכמה רבה ותוך חשיבה על הפרטים הקטנים ביותר ולכן חשוב מאוד לעבוד בליווי צמוד של מומחים. אתר האינטרנט "פורטל הזכיינות של ישראל" מעמיד לרשותכם שירות של ליווי צמוד לאורך כל התהליך על ידי מומחים שיאפשרו לכם לבצע את הבחירה בצורה הרבה יותר טובה.

סגירת הסכם עם חברה מזכה.
כמובן, המומחים של פורטל הזכיינות של ישראל יעמדו לרשותכם עד לרגע סגירת ההסכם ואף יאפשרו לכם לדעת האם ההסכם הינו הוגן, על איזה נקודות להתמקד ומה לבדוק לפני שאתם חותמים כדי להיות בטוחים כי מדובר בחברה מזכה המתאימה לכם.

כתבות

  • יש לא מעט מקרי הצלחה בארץ בתחום הזכיינות. אך יש לדעת שלא כל הנוצץ זהב, כך שגם אם שני אנשים הולכים על אותה זכיינות של אותו בית עסק, אחד עשוי לצאת מרוצה ומרווח, בעוד השני ייצוא מופסד. במה הבדלים אלו תלויים? ובכן לרוב בשיעורי הבית ואף באופי הבחירות השונות, (כגון מיקום ותזמון), ואף לכלל הסעיפים השונים שהוכנסו בחוזה. על כן לפני שעושים עוד צעד בתחום, מומלץ לדעת מה מומלץ וממה יש להיזהר, על מה להתעקש ומה ניתן להחליק.
  • כאשר מדובר על זכיינות, יש להיות מודעים לכך שיש שני צדדים למטבע. מצד אחד יש את המזכה, ואילו מהצד השני יש את הזכיין. שני הצדדים עוברים מערכת לבטים לפני שהם בוחרים לעבוד ביחד, ולשני הצדדים יש מגוון אופציות לפני שהם מאשרים את הצד השני. כך שהזכיין מתלבט רבות אל איזו חברה לפנות, ואילו מהצד השני המזכה מתלבט למי להעניק את הזכות, כיוון שבחירה שגויה עשויה לפגום בהכנסות שאמורות לזרום מהזכיין, ואף לפגום בשמו הטוב של בית העסק.
  • כאשר מותג בוחר להרחיב את הרשת, הוא צריך לפנות משאבים וסכומי כסף עבור פתיחת הסניפים הנוספים. עם זאת כאשר הוא בוחר להרחיב את העסק ע"י הענקת זכיינות, הוא זוכה גם להתפרס, גם לקבל תשלום מהאחוזים, (לפי מה שנחתם בחוזה), וגם להעצים את שמו ולמשוך יותר לקוחות- וזאת כיוון שאנשים אוהבים מותגים, ולקוחות נוטים לשייך את כמות הסניפים לטיב המוצר.
  • כבר נאמר רבות על נפלאות הזכיינות, ועל הרווח הגדול שהוא עתיד לייצר בטווח הזמן הקצר. עם זאת יש לדעת שלא כל אחד יכול לצאת לדרך, כיוון שבמקרה זה על מנת לעשות כסף צריך כסף, צריך סכום לא מבוטל שיעמוד לרשות הזכיין, וזאת על מנת שיוכל לקנות את רשות הזכיינות, ולא רק זאת, אלא גם שיאפשר לו לשכור את המקום, לשלם לעובדים, לעשות שיפוצים במקום המיועד, לשלם ליועצים המשפטיים שמלווים את ההסכם המשפטי וכדומה.
  • מעצבת עסקי המזון המובילה בישראל. דקלה היא מעצבת פנים איכותית וחדשנית.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014