​072-3945403

יצירת קשר
...טוען...

זכיינות מסעדות

כמעט לכל אחד יש חלום להיות בעלים של עסק עצמאי, להיות הבוס של עצמו ולהתקדם כל הזמן. זכיינות מסעדות מעניקה לכם בדיוק את זה. אתם יכולים לפתוח מסעדה משלכם, מסעדה גדולה, מוכרת ומצליחה ולהתקדם בכל יום יותר ויותר עם מינימום של סיכונים אפשריים. איך עושים זאת ? פשוט מאוד – רוכשים זכיינות של מסעדות מוכרות ואיכותיות וכך פותחים מסעדה מצליחה כבר מהיום הראשון.

יתרונות רבים במקום אחד

זכיינות מסעדות מעניקה לכם יתרונות רבים מאוד במקום אחר. אתם יכולים למצוא מגוון רחב מאוד של יתרונות ברכישת זכיינות על מסעדות. בין היתרונות הבולטים ביותר ניתן למצוא את היתרונות הבאים :
זכיינות מסעדות מומלצות ומוכרות מעניקה לכם אפשרות לפתוח מסעדה עם מוניטין שיביא את הלקוחות בצורה הרבה יותר טובה.  אם אתם מחפשים מסעדות כשרות למהדרין סומסה היא המקום הטוב ביותר עבורכם, עם הקפדה על מסורת דתית ויכולת מוכחת להצליח עם תיאבון רב.
זכיינות מסעדות מאפשרת לכם לפתוח מסעדה במינימום סיכונים שכן מדובר על רשת גדולה ומוכרת ופופולארית מאוד אשר מגיעים אליה אלפי לקוחות בכל חודש.
זכיינות מסעדות מעניקה לכם את האפשרות לקבל ממנהלי הרשת המצליחה את כל הכלים שעזרו להם להצליח כך שגם אתם תוכלו להצליח בצורה הטובה ביותר תוך למידה מהמומחים הגדולים.

שיטה שהוכיחה את עצמה

שיטת הזכיינות הוכיחה את עצמה כיעילה מאוד, גם עבור עסקים בתחום המזון וגם עבור עסקים בתחומים אחרים. לכן, הצטרפות לרשת מסעדות גדולה בזכיינות יכולה להיות ההזדמנות שלה חיכיתם תמיד.

עסקים מומלצים לזכיינות מסעדות:

http://www.zakyanut-mazon.co.il/m/%D7%94%D7%9E%D7%A7%D7%A1%D7%99%D7%A7%D7%A0%D7%99_

http://www.zakyanut-mazon.co.il/m/New_Deli_%D7%A1%D7%A0%D7%93%D7%95%D7%95%D7%99%D7%A5_
http://www.zakyanut-mazon.co.il/m/%D7%A4%D7%99%D7%A6%D7%94_%D7%A4%D7%A6%D7%A5_
http://www.zakyanut-mazon.co.il/m/%D7%94%D7%A9%D7%A0%D7%99%D7%A6%D7%9C%D7%99%D7%94
http://www.zakyanut-mazon.co.il/m/%D7%91%D7%95%D7%A8%D7%92%D7%A8%D7%90%D7%A0%D7%A5_

לחצו כאן לצפיה ברשימת העסקים המלאה

כתבות

  • יש לא מעט מקרי הצלחה בארץ בתחום הזכיינות. אך יש לדעת שלא כל הנוצץ זהב, כך שגם אם שני אנשים הולכים על אותה זכיינות של אותו בית עסק, אחד עשוי לצאת מרוצה ומרווח, בעוד השני ייצוא מופסד. במה הבדלים אלו תלויים? ובכן לרוב בשיעורי הבית ואף באופי הבחירות השונות, (כגון מיקום ותזמון), ואף לכלל הסעיפים השונים שהוכנסו בחוזה. על כן לפני שעושים עוד צעד בתחום, מומלץ לדעת מה מומלץ וממה יש להיזהר, על מה להתעקש ומה ניתן להחליק.
  • כאשר מדובר על זכיינות, יש להיות מודעים לכך שיש שני צדדים למטבע. מצד אחד יש את המזכה, ואילו מהצד השני יש את הזכיין. שני הצדדים עוברים מערכת לבטים לפני שהם בוחרים לעבוד ביחד, ולשני הצדדים יש מגוון אופציות לפני שהם מאשרים את הצד השני. כך שהזכיין מתלבט רבות אל איזו חברה לפנות, ואילו מהצד השני המזכה מתלבט למי להעניק את הזכות, כיוון שבחירה שגויה עשויה לפגום בהכנסות שאמורות לזרום מהזכיין, ואף לפגום בשמו הטוב של בית העסק.
  • כאשר מותג בוחר להרחיב את הרשת, הוא צריך לפנות משאבים וסכומי כסף עבור פתיחת הסניפים הנוספים. עם זאת כאשר הוא בוחר להרחיב את העסק ע"י הענקת זכיינות, הוא זוכה גם להתפרס, גם לקבל תשלום מהאחוזים, (לפי מה שנחתם בחוזה), וגם להעצים את שמו ולמשוך יותר לקוחות- וזאת כיוון שאנשים אוהבים מותגים, ולקוחות נוטים לשייך את כמות הסניפים לטיב המוצר.
  • כבר נאמר רבות על נפלאות הזכיינות, ועל הרווח הגדול שהוא עתיד לייצר בטווח הזמן הקצר. עם זאת יש לדעת שלא כל אחד יכול לצאת לדרך, כיוון שבמקרה זה על מנת לעשות כסף צריך כסף, צריך סכום לא מבוטל שיעמוד לרשות הזכיין, וזאת על מנת שיוכל לקנות את רשות הזכיינות, ולא רק זאת, אלא גם שיאפשר לו לשכור את המקום, לשלם לעובדים, לעשות שיפוצים במקום המיועד, לשלם ליועצים המשפטיים שמלווים את ההסכם המשפטי וכדומה.
  • מעצבת עסקי המזון המובילה בישראל. דקלה היא מעצבת פנים איכותית וחדשנית.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014